מערכות סגירת חורף


מערכות סגירת חורףסגירת חורף :

  • סגירת חורף מספקת הגנה מפני הגשם והרוח, ובו זמנית נותנת את ההרגשה של להיות בחוץ.1. זכוכית אוטומטי:

הוא אחת ממערכות החלונות האוטומטיות החדשניות.

חלון זה מריץ את סגנון מערכת האוטומציה של המודולים. מיוצרים זכוכית מחוסמת, 10 מ"מ או 19 מ"מ עם זיגוג כפול. התנועה האנכית של הזכוכית בתוך תעלות המועקות הצדדיות משולשת.

התחל לנוע למעלה ולמטה במקור הזכוכית ומותג Zentaux רצועת הגלגלת והמנוע מספק. זכוכית משופרת זו עם פרופורציה צברה יכולת להזיז מערכת תנועה.

הנקודה האטרקטיבית ביותר של מערכת זו היא הזכוכית הקשיחה הקבועה. אחרים שנעים חזק על הזכוכית שמגיעה עם הזכוכית נמשכים. לכן המערכת נמצאת במצב פתוח כאשר חלון הזכוכית והזכוכית פועלים.2. זכוכית הזזה:

זכוכית הזזה מורכבת מזכוכית מחוסמת בעובי 10 מ"מ.

המשקפיים הם המותג Sisecam. פירים הנעילה וחלקי הנשיאה מיוצרים מחומר אלומיניום. שירות קל נועד לתת לך את כל חלקי המערכת. שילוב של אטם בין אלומיניום לזכוכית אנכית הוא עמידות בפני UV. אנו משתמשים במסגרות אלומיניום ומחצבות מסוג T5 6063.

מכלול מכני הזזה מזכוכית של המערכת מכוסה באחריות לשנתיים. מערכת זו עמידה גם בפני רוחות, גשומה 100 קמ"ש והשפעה של 500 ק"ג.

.

3. Zip system:

 היא מערכת וילונות מכנית המשמשת להצללה. החומרים עמידים בתנאי מזג אוויר קשים כמו רוח וגשם. מערכת זו נעה על שתי מסילות דקות. זה קל לשימוש. בקיץ הוא חוסם את אור השמש במידה רבה וגם שומר על החום בפנים בחורף. אפשר להכין אותו בגודל ובצבע הרצוי. הוא משמש לעתים קרובות בגני חורף כמו גם בהצללות.